Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

Aktualności

Magazyn skrótów 10 kolejki

28 wrzesień

Magazyn skrótów przygotowany przez kanał Łączy nas piłka. Olimpia pokonała na wyjeździe ŁKS Łódź 1:2.

4 czytaj więcej
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów w ppv

28 wrzesień

Mecz 2 ligi bedzie można obejrzeć w systemie ppv.

[FUTSAL] Jedziemy na EURO! Wielki mecz Polaków!

27 wrzesień

Szaleńczą huśtawkę nastrojów zafundowali naszym kibicom futsaliści reprezentacji Polski. Od euforii i prowadzenia 2:0, po ogromne zwątpienie, gdy Węgrzy odrobili straty i mogli już czuć, że jadą na mistrzostwa Europy. Biało-czerwoni pokazali jednak w drugiej odsłonie ogromny charakter i po 17 latach przerwy w przyszłym roku zagrają na EURO! – Nie mogę w to uwierzyć, to ogromny sukces, praca tych zawodników – tonął w objęciach zawodników po końcowej syrenie trener Andrzej Bianga.

Czas na wygraną w Elblągu

27 wrzesień

Po deszczowym początku, słoneczna końcówka września zaskoczyła elblążan tak samo jak przerwana szcześciomeczowa seria bez zwycięstwa piłkarzy Olimpii. Twierdzę ŁKS-u Łódź zdobyli żółto-biało-niebiescy i mamy nadzieję, że to początek nowej serii, ale tym razem zwycięskiej.

"Antek Cwaniak" z Zaporoża. Kołosow Daje zwycięstwo Olimpii nad ŁKS

26 wrzesień

ŁKS przegrał pierwszy raz w sezonie za sprawą gola i asysty rezerwowego Antona Kołosowa z Olimpii Elbląg.

Przedsprzedaż biletów przed meczem z GKS Bełchatów

26 wrzesień

Zwycięstwo w meczu z ŁKS Łódź dało nadzieję, że Olimpia może wygrać z każdym. Idealną okazją będzie sobotni mecz z GKS Bełchatów. Początek o 16:00.

Zwycięstwo Olimpii

24 wrzesień

Błąd obrony Olimpii w pierwszej połowie spowodował, że na przerwę meczu ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg goście schodzili w nie najlepszych humorach. W 59. minucie na boisku pojawił się jednak Anton Kolosov. Legenda elbląskiego klubu najpierw zanotowała asystę przy bramce Mateusza Szmydta, a potem napastnik Olimpii osobiście strzelił bramkę dającą elblążanom trzy punkty. ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 1:2

Mecz ŁKS - Olimpia w TVP 3 i TVP Sport

22 wrzesień

Podobnie jak spotkanie barażowe Motor Lublin - Olimpia Elbląg, mecz 2 ligi ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg pokazywać będzie TVP3.

Niezatapialna Łódź

22 wrzesień

Coraz niższa pozycja w tabeli, wydłużająca się seria porażek i brak zwycięstw na wyjeździe. To brzmi niczym klątwa, ale niestety tak wygląda ostatnia rzeczywistość Olimpii Elbląg. W sobotę kolejny mecz - czy jest szansa na przełamanie?

Magazyn skrótów 9 kolejki

22 wrzesień

Magazyn skrótów przygotowany przez kanał Łączy nas piłka. Olimpia uległa w tej kolejce Zniczowi Pruszków.

Oświadczenie

21 wrzesień

Oświadczenie Klubu dotyczące publikacji medialnych.

Nie ma równowagi

18 wrzesień

Sytuacji strzeleckich bez liku, żadna nie zakończona zdobyciem bramki. O porażce Olimpii zdecydował jeden błąd przy stałym fragmencie gry. - To nie było walenie w mur, po prostu byliśmy nieskuteczni w wykańczaniu akcji ofensywnych – przyznał trener Adam Boros. - Trzeba się po tym podnieść – stwierdził po meczu Bartłomiej Danowski.

Medale z Augustowa

17 wrzesień

Ostatnie kajakarskie mistrzostwa w tym sezonie odbyły się w miniony weekend w Augustowie. Były to XXXIII Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski.

Festiwal niewykorzystanych okazji (video)

16 wrzesień

Żółto-biało-niebiescy przegrali spotkanie ze spadkowiczem z I ligi Zniczem Pruszków. Mimo kilkunastu doskonałych okazji elblążanom nie udało się strzelić bramki. Duży udział w czystym koncie swojego zespołu miał też bramkarz gości. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 0:1

Czy Olimpia się przełamie?

15 wrzesień

Wydłuża się seria meczów Olimpii bez zwycięstwa. Żółto-biało-niebiescy na komplet punktów czekają już od miesiąca. Najbliższa okazja na wygraną w sobotę. Do Elbląga przyjedzie Znicz Pruszków, który jeszcze nie wygrał na wyjeździe. Kto zatem się przełamie?

Mecz Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków live

15 wrzesień

Mecz 2 ligi obejrzysz w linku podanym w artykule.

Powołanie do kadry Polski U-14

14 wrzesień

Bartosz Mowczyn rocznik 2004 zawodnik Olimpii Elbląg został powołany do na międzypaństwowy mecz towarzyski U14 Polska-Słowacja, który odbędzie się dnia 30 września w Pruszkowie.

Przedsprzedaż biletów

12 wrzesień

Mecz Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.
Rusza przedsprzedaż biletów.

W Jastrzębiu punktów nie ma (video)

11 wrzesień

W pierwszej połowie meczu Olimpii Elbląg z GKS 1962 Jastrzębie żółto - biało - niebiescy mieli rywala na kolanach. Strzelili tylko jedną bramkę, ale piłkarze GKS - u nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce Wojciecha Daniela.  Sytuacja na boisku w drugiej części spotkania obróciła się o 180 stopni. Gospodarze strzelili dwie bramki, a Olimpia do Elbląga wraca bez punktów. GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Elbląg 2:1.